Blog

Nowinka : Totemiczna Lalka Nowego Początku

( words)
-

Nowinka cała zamotana jest z surowego lnu oraz białych nici i jasnych koronek. Jej nogi są gotowe do tańczenia Tańca Życia a wysoko wyciągnięte, mocne ramiona trzymają kierunki świata by ona sama mogła się zatracić w wirowaniu. Ma w sobie coś z puchu łabędziego i z delikatności skrzydeł ćmy. Tętni wewnętrznym blaskiem. 

Ta świetlista Lalka Totemiczna zaprasza do nowego początku na nowych zasadach. Proponuje nam by nie ciągnąć już nic starego za sobą. Pomimo, że wie, że przeszłaś długą drogę to zachęca by zacząć od początku. Tu i teraz – bez czekania na nowy rok, nów, pełnię, urodziny czy poniedziałek. „Time i now” – nuci cichutko. I nie ma w tym nic ze straconych okazji czy nie wykorzystanych „okienek”. Ona wie, że w każdej chwili można wstać, otrzepać kolana z kurzu i zrobić pierwszy krok. A potem następny. Nowinka zaprasza by spróbować wejść w nowe, tak jakby to był pierwszy dzień reszty życia. Ona ma w sobie coś z ufności dziecka. Energii podrywającego się pierwszy raz do lotu ptaka. Początku nowego notesu. Ogrodu po wiosennym deszczu. 

Nowinka jest jak Słońce, które co prawda niesie w sobie starą pamięć ale dla nas odradza się co dzień na nowo. Ta jasna Laka Mocy mówi: Jestem Nowym Początkiem. Zebrałaś już wystarczająco dużo plonów z wielu lat – możemy iść dalej. Zacząć od nowa. Z nową energią. Z brzaskiem poranka.

Nowinka pamięta ale nie rozpamiętuje. “Nie zapominaj, że wszystko mija” szepce do uch. Umie być “ tu i teraz” i potrafi każde doświadczenie przepuść przez siebie i zmienić je w wiązkę światła. Tylko by mogła w nim migotać zamiast stać się ciężarem.

Jeśli woła Cię Nowinka, sprawdź czy są jakieś gotowe tutaj a jak nie ma to napisz do mnie.

Koszt Nowinki to 315 zł plus koszty wysyłki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapis do newslettera

Proszę czekać

Dziękuję za zapisanie się :)